لوموگرافی دیگر چیست؟

انجمن بین‌المللی لوموگرافیک که گروهی از دانشجویان رهای اهل وین آن را در سال ۱۹۹۲ بنیان گذاشته‌اند فرزندی جسور برای عکاسی است. ما جنبش آزادانه‌‌ی‌مان را با نیرو گرفتن از شوری آتشین و کنجکاوی‌ای سوزان هنگامی به پرواز درآوردیم که به لومو LC-A برخوردیم ـ فراگیرترین دوربین روسی دهه‌ی ۸۰ میلادی که امروز به زیبایی‌شناسی عجیب‌وغریبش معروف است. اصلاً وقت تلف نکردیم و ده قانون طلایی‌مان را وضع کردیم و از آن‌زمان با وظیفه‌شناسی دنبالش می‌کنیم. امروز لوموگرافی ـ با بیش از یک میلیون نفر عضو خلاق ـ گواهیِ‌ رها شدن است؛ دعوتی به برافروختن الهامات و پلتفرمی برای پخش کردن عکس‌های‌تان در سراسر جهان. چه کاملاً تازه‌کار باشید و چه یک حرفه‌ای باتجربه، ما باور داریم که برای خلق چیزی باورنکردنی قدرت را مهار می‌کنید. از فیلم‌هایی با تغییرات رنگی دیوانه‌وار گرفته تا آرت‌لنزهای سفارشی، از دوربین‌های فوری نوآورانه گرفته تا دوربین‌های کلاسیک آنالوگ، ما خودمان را وقف طراحی و تولید تمام ابزارهایی عکاسی مورد نیاز شما کرده‌ایم.

دوربین‌های لوموگرافیک

آن‌چه را که دوربین‌های افسانه‌ای لومو LC-A آغازگر آن بودند با دوربین‌های دیگری که به‌طور خاص برای گسترش خلاقیت آنالوگ طراحی کردیم ادامه یافت: Supersampler، لوبیتل ۱۶۶+، دوربین‌های افق، دوربین‌های چشم‌ماهی، Diana F+، Diana Mini، اسپینر ۳۶۰ درجه، Sprocket Rocket، LC واید، La Sardina، LomoKino، Belair X ۶-۱۲، Konstruktor، LC-A ۱۲۰ و Lomo’Instant.

فیلم لوموگرافیک

علاوه‌براین ما مدام فیلم‌های جدید و هیجان‌انگیزی را برای بازی کردن ارائه می‌کنیم؛ با طیف کاملی شامل ۳۵ میلی‌متری و فرمت‌های ۱۱۰ و ۱۲۰ شامل نگاتیو رنگی، اسلاید، ته‌رنگ قرمز (Redscale) و سیاه‌وسفید.

عکاسی تجربی

تعهد ما به عکاسی آنالوگ، تجربی و خلاق با معرفی خانواده‌ی آرت‌لنز لوموگرافی به سطح جدیدی رسیده است که اعضای آن عبارت‌اند از Petzval ۸۵ جدید، Petzval ۵۸ جدید با کنترل بوکه، Daguerreotype Achromat ۲.۹/۶۴، ژوپیتر +۳ جدید، Russar+ جدید و لومو LC-A Minitar-۱. هر آرت‌لنز دارای شخصیتی منحصربه‌فرد است اما در تمام اعضای این خانواده توجهی یکسان به جزئیات، کیفیت اپتیکال و عکس‌‌سازی هیجان‌انگیز شده است.

گالری و سفارت‌ها

امروز ما با فرو‌شگاه‌گالری‌ها، سفارت‌ها و فروشگاه آنلاین لوموگرافی نیازهای لوموگرافر‌های سراسر دنیا را برآورده می‌کنیم. فروشگاه‌های لوموگرافی نقاط ملاقات رایجی برای لوموگرافرها هستند، نمایشگاه برگزار می‌کنند و وقتی پای علایق لوموگرافیک در میان باشد هر آرزویی را برآورده می‌کنند.