Belair X 6-12 City Slicker

این دوربین سبک و قطع متوسط دارای بهترین ویژگی‌های لوموگرافی است، ازجمله حالت نوردهی اتوماتیک برای گرفتن عکس‌هایی با نور عالی. با تجربه‌ی لنزهای قابل تعویض، فیلم 120 تان را پر از عکس‌های بی‌نظیر کنید.

این دوربین سبک و قطع متوسط دارای بهترین ویژگی‌های لوموگرافی است، ازجمله حالت نوردهی اتوماتیک برای گرفتن عکس‌هایی با نور عالی. با تجربه‌ی لنزهای قابل تعویض، فیلم 120 تان را پر از عکس‌های بی‌نظیر کنید.

می‌دانیم حمل دوربین بزرگی که می‌تواند در قطع متوسط عکس‌هایی با کیفیت بالا بگیرد، اغلب بین شما و عکس‌های‌تان مانعی دست‌وپاگیر است. ما هم به اندازه‌ی شما عاشق عکاسی در قطع 120 هستیم و به‌همین‌دلیل خوشحالیم که این دوربین را به شما عرضه می‌کنیم؛ دوربینی که با وجود داشتن تعداد فراوانی ویژگی‌ قابل تنظیم، همچنان سایزش جمع‌وجور است. دوربین Belair X 6-12 ساده‌تر از همیشه برای‌تان پانوراماهایی در سطح حرفه‌ای می‌گیرد.

 

دوربین مقرون‌به‌صرفه‌ی پانورامیک اتوماتیک 120

دوربین Belair X 6-12 City Slicker با پیروی از سنت برادرزاده‌اش لومو LC-A+، سیستم شاتر اتوماتیک خود را به رخ می‌کشد و گرفتن عکس‌هایی با نوردهی فوق‌العاده را به اندازه‌ی یک شاترزدن ساده می‌کند ـ و این‌همه فقط در یک فیلم 120! با قطع گسترده‌ی 12×6 می‌توانید فضای وسیعی را ثبت کنید که با دیدن عکس‌هایش فک‌تان می‌افتد! ـ چه منظره باشد یا پرتره یا هرچیز دیگری که دوست دارید از آن عکس بگیرید. فقط این نیست، دوربین Belair X 6-12 در قطع مربع 6×6 و قطع معمولی 9×6 هم عکس می‌گیرد. دنبال هر شکل و اندازه‌ای که باشید، دوربین Belair X 6-12 خودش را با شما جور می‌کند.

 

عکاسی قطع متوسط را همه‌جا ببرید

چه‌کسی گفته که دوربین‌های قطع متوسط باید به اندازه‌ی یک ماشین کوچک باشند؟ لوموگرافرها همیشه درحال حرکت‌اند، برای همین هم سیستم جمع‌وجور و بادقت توسعه‌یافته‌ و قابل اعتماد Belair X 6-12 آن را به یک دوربین راحت و قابل‌حمل تبدیل کرده ـ بنابراین هرجا که بروید می‌توانید عکس‌های میخکوب‌کننده‌ای در قطع متوسط بگیرید.

 

دنیایی از امکانات: لنزهای قابل تعویض

توسعه‌دهندگان دوربین‌های لوموگرافیک ما با همراهی تیمی از مهندسان باتجربه‌ی اپتیک لنزهای واید 90 میلی‌متری و 58 میلی‌متری را بهبود بخشیده‌اند. هر لنز علاوه‌بر این‌که عکس‌های باکیفیتی ارائه می‌دهد، انباشته از آن جذابیت لوموگرافیکی است که همه‌ی‌ ما عاشقش هستیم.

 

شاتر نوردهی اتوماتیک

دوربین Belair X 6-12 پاهایش را جای پای دوربین لومو LC-A+ گذاشته و به شاتر اتوماتیک الکترونیکی‌اش حسابی می‌بالد. درست مثل لومو LC-A+، حساسیت فیلم باید به‌طور صحیح تنظیم شود تا عکس‌ها زیادی‌تاریک یا زیادی نورانی نباشند. شاتر لومو LC-A+ به محض وجود نور کافی بسته می‌شود، اما بازه‌ی نوردهی اتوماتیک Belair X 6-12 بین EV4 تا EV15 است و این مقدار درست در لحظه‌ی قبل از آزاد شدن شاتر محاسبه می‌شود.

برای عکاسی در نور کم با Belair X 6-12 توصیه می‌کنیم از فیلمی با دستکم ISO/ASA 100 استفاده کنید و تنظیمات ایزوی دوربین را براساس آن انجام دهید. اگر دنبال عکس‌های خیلی پرنورتری در فضاهای تاریک‌اید، فیلم با ایزوی بالا یا تغییر به حالت B (Bulb) توصیه می‌شود. حالت B تا زمانی‌که شاتر را نگه داشته‌اید به عکس‌تان نور می‌دهد.

 

اطلاعات تکمیلی

SKUz200fa
BrandLomography
MaterialPlastic